| ELInspectore a întrebat:

Ce echipa credeti ca va castiga Champions League in sezonul urmator?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Mi-as dori sa castige Mancheter United, dar sunt de parere ca F.C. Barcelona va castiga. Chiar daca toata lumea o vede pe Bayern viitoarea regina a fotbalului european si mondial, cred ca tot Barcelona o sa ii ingroape sezonul viitor!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FreakzoO a răspuns:

Viitorul Constanta!

| alexs99 a răspuns:

Bayern,care va avea un plus prin venirea lui Guardiola, de asemenea si Chelsea.Nu este de neglijat nici Real, depinde de mercato din aceasta vara, in special de cine va fi noul antrenor.

| greyhound a răspuns:

Juventus. Daca n-ar fi intalnit-o pe Bayern in sferturi, ar fi castigat-o anul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua. laughing E prea devreme să vorbim despre cine va câştiga la anul. Orice se poate întâmpla. Cel mai probabil " lupta " se va da între Barcelona şi Bayern. Poate şi Dortmund se va prezenta la fel de bine. Poate şi Realul, cine ştie... Probabil PSG, Juventus şi Chelsea vor face o figură frumoasă.

| Wehes a răspuns:

Steaua laughing

| Urpaniel a răspuns:

Eu aş vrea să căştige Man United, însă sunt de părere că Barca sau tot Bayern căştigă.

| LimonadaBaa a răspuns:

Real Madrid.