| Kingsley a întrebat:

Cine castiga liga anul asta?
Eu cred ca: Barca, Bayern si Dortmund. (datorita stilului de joc ofensiv)
A da si sa nu aud discutii despre meciul cu PSG ca vai doamne. Nu ma intereseaza.

18 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu prea vad cum ar putea trei echipe diferite sa castige Liga. Ca, din postarea ta, asa reiese. Poate ca, daca in loc se "si" ai pune "sau", ar fi mai logic.

| Kingsley explică (pentru ardnaxur1961):

Merci de atentionare. Dar totusi puteai sa dai si tu o parere.

| Kingsley explică (pentru Kingsley):

Si mda. nu pot modifica...

| RAY a răspuns:

Eu mereu am tinut cu barcelona, desi as vrea ca barcelona sa castige

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Da de pamant Juventus cu Barca,, duelul hotilor, rafuiala dintre benzi!

| Drimmero a răspuns:

Bayern castiga trofeul, prea puternici!

| deeeaqq a răspuns:

Dortmund. *inimă*

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Bayern München pentru că îl au pe Noer si au si o ofensivă foarte puternică

| DavidoffUser a răspuns:

Toate 3 odata? misto

| Desireღ a răspuns:

Ar fi cv să câștige Leicester.

Real Madrid, scuze

| Drimmero a răspuns (pentru Desireღ):

Realul, pe bune? Ii omoara Bavaria!

| Desireღ a răspuns (pentru Drimmero):

Voiam să fiu drăguță și să spun că nu vreau să câștige Barca, dar săreați pe mine.

Ayaye, să-i omoare.

| Drimmero a răspuns (pentru Desireღ):

Esti de-a mea daca esti impotriva kakaluniei!

| deeeaqq a răspuns (pentru Desireღ):

Cum dau ador la răspunsul tău? love struck

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

Stai așa, te învăț eu

| Dumbi a răspuns:

Bayern bate Realul.
Barca bate Juventus. O sa se afle brigada de arbitrii si se rezolva, fiecare echipa cate un arbitru, iar ultimul norocoasa.laughing
Borussia s-ar putea sa bata Monaco, dar la amandoua echipele sa joci acasa e dificil.
Atletico Madrid cu Leicester e un meci echilibrat, daca prinde Mahrez cu Vardy o zi buna o scoate pe ATM…
Mi-ar placea o noua finala Bayern-Dortmund, nu imi pasa cine sa castiga, doar sa fie un meci nebun cum a fost primul. Dar nu poti sa stii ce se va intampla.
Mi-as fi dorit Dortmund Real, nu Bayern, ca sa ii distruga Reus, totusi Muller creaza faze, iar Lewy da golurile, combinatia perfecta.

| ChristianMihai11 a răspuns:

Ar fi ceva daca ar castiga Borussia Dortmund...

| Kingsley explică (pentru ChristianMihai11):

Borussia m-a facut sa cred ca poate castiga Liga, dupa meciurile din grupa in care a aratat extraordinar deci exista sanse.