| CISCO a întrebat:

Cine va castiga uefachampionsleague?(bayern vs dortmund)

Răspuns Câştigător
| Mikhtarian a răspuns:

Toata lumea o da favorita pe Bayern, dar in fotbal totul e posibil.
Nu stiu cine va castiga, dar stiu sigur ca va fi un meci care merita toti banii.
Bayern - Jucatori valorosi, care pot face diferenta
Dortmund - vor lupta pana la moarte pentru a castiga.
Cel mai bun sa castige!

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bayern.

| Diavolcata a răspuns:

Bayern cu siguranta.

| Diavolcata a răspuns:

Bayern cu siguranta.

| Park1Suin a răspuns:

Uita-te la meci, simplu.Nu poti pune pariu cine va castiga daca inca nu au jucat.

| MEIALI a răspuns:

Toata lumea o da favorita pe Bayern

| MEIALI a răspuns:

Bayern.

| tteo91 a răspuns:

Bayern, normal.

| CISCO explică:

Aveti dreptate dupa un 7-0 cu barca la general, bayern ar fi favorita, dar eu sincer o vad castigatoare pe dortmund

| Bumbar a răspuns:

Dortmund va face ''surpriza'' sa zic asa.

| dDiiana a răspuns:

O sa fie un meci destul de greu, pentru ca amundoua echipe joaca mai mult pe contra-atac si mai putin in aparare, nu e niciuna pentru posesie, cum e barca. De ex Barca cand are mingea tine mai mult de ea, dar nu prea gaseste culoare de pase catre poarta adversarului de aia si au timp sa se regrupeze echipa adversara in aparare. In schimb in meciu asta cu Dortmund- Bayern, e altfel, cam amundoua joaca acelasi stil de joc.

| tsunami11 a răspuns (pentru dDiiana):

Amindoua joaca pe contra-atac? Ce meciuri ai vazut tu in UCL si gata? Dortmund ataca doar si isi fac atacuri fara sa se bazeze ca jucatori adeversi vor ataca iar ei vor da gol pe contra-atac.Eu al 2-lea sezon ma uit la Dortmund aproximativ orice meci.Dortmund treba sa castige sa le arate lui Bayern ca banii nu fac totul.Dortmund in fiece an treba sa isi faca o noua schema de joc din cauza ca se duce cate un jucator important 1)Sahin; 2)Kagawa si acum si Gotze.Si in locul lui ar trebui un jucator ca Pastore sau Kevin De Bruyne si daca nu va veni nici un jucator in locul lui Gotze nu-i problema Moritz Leitner ii poate lua locul chiar daca e mult sub Gotze intr-un an-doi poate sa fie si peste el.Nu am spus nimic ofinsator doar am vrut sa iti aduc la cunostinta ca BVB nu joaca pe contra-atac orice echipa are momente cind inscrie goluri pe contra-atac asa si BVB poate sa inscrie alte ori pe contra-atac.Hai Dortmund.

| dDiiana a răspuns (pentru tsunami11):

Esti praf! castiga Bayern fara probleme. Si ai inteles cu totu altceva din ce am spus, esti chiar pe langa. Invata sa citesti si sa intelegi emoule. Hai pa si ne auzim dupa ce pierde dortmund.

| tsunami11 a răspuns (pentru dDiiana):

Nici una pentru posesie ca si cum ai spune ca stau cu fundu in aparerea si astepta sa se faca adeversarii greseli si ei sa marcheze asta este contra-atac.BVB are si posesie si atac si si Bayern tot. Emoule? Nui destul ca esti paralela cu fotbalul dar si cu cultura.Ne auzim dupa finala.Ca si anul trecut in finala cupei cind o cistigat cu 5-2 Dortmund acum tot va cistiga la scor.

| roket2012 a răspuns:

Bayern