| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeți că, câștigă super cupa României CFR sau Sepsi?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca o va castiga CFR Cluj-Napoca.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Hmmm, Sepsi am văzut că joacă fotbal nu gluma, chiar cred că o să lupte și are șanse pentru primele locuri din clasament. Dar CFR e totuși CFR, echipa care ne-a salvat de multe rușini mai puțini atunci cu Dudelange

| LordCristobal a răspuns:

Eu cred că o să câștige Sepsi.
CFR se va concentra mai mult pe meciul din Champions League și va menaja o parte din jucătorii de baza.
Iar Sepsi are mai multa motivație in acest meci deoarece ar fi primul lor trofeu câștigat.

| anonim_4396 explică (pentru LordCristobal):

Mi ar placea sa joace și Rapidul așa ca Sepsi dar au dat-o de gard in ultimă etapă, sunt imaturi, păcat că au cea mai tare galerie