| Fllorynel a întrebat:

Cine credeti ca este cel mai bun fotbalist din lume? Eu zic ca Cristiano Ronaldo... Pareri va rog happy

Răspuns Câştigător
| pariuri1x2 a răspuns:

CR7 e cel mai bunwinkingMessi e supraevaluat si impins de presa...

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

In momentul de fata, Messi este cel mai bun fotbalist din lume.Din toate timpurile, cel mai bun fotbalist a fost Pele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messi.

| Piratul10 a răspuns:

Toti spun ca Messi este!

| edoardo a răspuns:

Cristiano ronaldo e mai bun Ca messi, nu zic ca messi e praf dar cristiano are scheme mult mai smechere

| Ionita_Gigi_1998 a răspuns:

Acum Cristiano Ronaldo pentru ca are si sut si forta si viteza