| wannabeyourlover a întrebat:

Care vi se pare cel mai frumos fotbalist din lume? Dupa parerea mea e Cristiano Ronaldo care e pur si simplu adorabil... :X

Răspuns Câştigător
| Tobias78 a răspuns:

Buna! Fotbalisti frumosi?!
1) Mario Gotze - joaca la Bayern Munchen;

2) Samir Nasri - joaca la Manchester City;

3) Rui Pedro Ramalho - joaca la CFR Cluj;

4) Alexandru Maxim - joaca la VfB Stuttgart.

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

1. Cristiano Ronaldo
2. Marco Reus laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca esti fata ca altfel asta a sunat cam gay.
Iti place Ronaldo? Cu toate dungile alea ce si le trage? Mie-mif ace scarba.
Consider ca Messi e mai frumos.
Si romanasul nostru, Maxim, arata destul de bine.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Diego Costa

| DimLight a răspuns:

Era beckham dar acum e cam batran, ronaldo are mereu frizura de cocalar dar arata destul de ok, oricum nu ma uit prea mult la fotbal or fi altii care arata mai bine

| maryus112 a răspuns:

dupa parerea mea neymar arata mai coolhee hee

| SofiaMaria24 a răspuns:

Neymar,James,Ronaldo,Bale,Oscar,Rojo,David Luiz,Schurrle,Muller,Vargas,Blind,Schweinsteiger,Messi,Mats,Kroos,Lamh,Neuer,Ochoa, Gotze, Klose, Van Persie, Pique