| Cristian2003 a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun dintre Brock Lesnar si Randy Orton si de ce?

3 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut. Amandoi sunt buni ca wrestleri. Dar tind sa cred spre Lesnar deoarece s-a luptat si in UFC. Daca te referi la full contact el este peste Randy cu siguranta, cam asta ar fi parerea mea bafta!

| John16 a răspuns:

Randy orton, pentru ca brock lesnar nu a luptat in cariera sa atat de frecvent precum randy orton, e mai viclean, sa nu uitam problemele de comportament din 2006 ale lui randy nu poti spune sigur ca nu e mai violent decat brock lesnar

| alexcritical00 a răspuns:

John Cena, pentru U can't C me