| Cristian2003 a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun la wrestling:Randy Orton sau Brock Lesnar?

3 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic la wrestling pentru ca este o facatura (rezultatele sunt decise de cineva), dar intr-o bataie adevarata Lesnar i-ar zbura capul.

| madalinfindrihan a răspuns:

Pentru mine amandoi sunt egali acum pentru ca Randy Orton a evoluat foarte mult. Funda?

| Hopahopa a răspuns:

Eu zic ca Brock e mai bun. Intr-o lupta reala l-ar bate rau pe Randy fiindca Brock lupta si in MMA, iar wrestlingul nu este o lupta adevarata, tot ce vezi e decis dinainte. Se stie cine va castiga. Nu te-ai gandit niciodata cum de aia se bat cate 20 de minute si nu sare pic de sange?