| Edy_5180 a întrebat:

Cine Credeti ca v-a Lua Cupa Romaniei Dintre Dianmo si Steaua? Avand in vedere ca Dinamo o conduce pe Steaua la victori de mai bine de 8 ani?

Răspuns Câştigător
| FilipRye a răspuns:

Eu nu tin nici cu Dinamo nici cu Steaua dar dintre Dinamo si Steaua cred ca va castiga Dinamolaughing

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Dupa primele 120 de minute va fi 1-1 si steaua va bate la penalty cu 6-5

| danni3l a răspuns:

Steaua ca pana joaca mai schimba jucatori. Si o sa fie 0-0 si bat penalty 5-4

| Pixel2009 a răspuns:

Eu cred ca Dinamo. Steaua are un singur atuu : Olaroiu. In schimb Dinamo are multi jucatori care pot face diferenta : Torje, Alexe, Liviu Ganea, etc. Sa nu uitam de Balgradean care a facut impresie foarte buna in ultimele meciuri. Deci, din punct de vedere al jucatorilor, Dinamo domina. Acum...fiecare cu norocul lui. Doar ca si la capitolul noroc Dinamo sta mai bine in meciurile cu Steaua avand in vedere ca ultimele 2 partide cea din tur si cea din retur au fost dominate de stelisti dar castigate de Dinamo...recunosc sunt dinamovista dar nu injur si nu port pica stelistilor.

| rolfenstein a răspuns:

Steauaaaaaaaaa! forta steaua!

| porto89 a răspuns:

E ultima sansa a steleiiii I don't want to see ca locu 6 e compromis de gaz metan.mi-e si frica sa ma uit la finala asta. serios.n-am mai batut dinamo din 2007 :-s

| odnoklassniki1234567890secrete a răspuns:

Eu tot tin cu steaua dar cred ca dinamo

| odnoklassniki1234567890secrete a răspuns:

Da,Dinamo,la cum joaca Steaua!

| oana_9283 a răspuns:

Dupa parerea mea dinamo o va lua steaua nu are echipa apropo sunt stelista