| SadBoyForever a întrebat:

Ce semifinale credeti ca vor fi in cupa romaniei?

Eu vreau steaua vs dinamo si petrolul vs astra, insa presimt niste dueluri steaua vs petrolul si dinamo vs astra

Voi?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

S-au nimerit exact semifinalele pe care le-ai mentionat, oricum cred ca stelistii vor cuceri cupa sezonul acesta, salut

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

A picat Steaua cu Dinamo şi Petrolul-Astra, cred că vom avea o finală Steaua-Petrolul, în care Steaua va obţine a 22-a Cupă a României.
O seară bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact aceeaşi previziune o am şi eu. Ar fi mai frumos să piardă Dinamo în faţa Stelei tur-retur, dar şi să piardă în finală ar destul de plăcut.

| SadBoyForever explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt de parere ca stelistii nu au adversar si ca nimeni nu o sa le stea in cale sezonul acesta, oricum, cu cine ti-ai dori sa joace stelistii finala ca dinamovistii clar nu au sanse, crezi ca stelistii vor avea emotii in finala cupei daca vor juca impotriva astrei tinand cont de ce s-a intamplat in campionat sau daca vor infrunta petrolul tinand cont de rezultatul supercupei din din vara precedenta? Cat despre campionat eu unul cred ca stelistii vor cuceri titlul si sezonul acesta pentru ca nu vad cine le-ar putea pune probleme din moment ce sunt neinvinsi dupa 17 meciuri jucate, in fine cum se spune in fotbal, sa castige cel mai bun

| teroristulpainialromaniei12 a răspuns:

Steaua vs. astra si dinamo vs. petrolul