| bogdancj19 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga acest campionat? Haide "U"

Răspuns Câştigător
| GabyZarny a răspuns:

Sper sa castige vaslui.in orice caz nu vreau rapid & cfr & dinamo

4 răspunsuri:
| Mikyduts a răspuns:

Cu toate ca tin cu Dinamo, o sa fiu sincera. Nu ii dau prea multe sanse, asa ca, din punctul meu de vedere rapid sau otelu va castiga:d

| quickly a răspuns:

Dinamo forta dinamo! dinamo o sa ia sigur campionatul fara nici-un fel de probleme daca mai luam cativa jucatori anul asta campionatul este al nostru forta dinamo!

| ra7ul a răspuns:

Chiar daca tin cu Poli, campionatu il va castiga ori Vasluiu, Rapidu sau Otelu.

| bogdancj19 explică:

Rapidul de 3-4 ani tot in forta incep campionatul cu primele meciuri castigate, iar la sfarsit nici Europa League nu prind.