| Kanpeki a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in 11 august la meciul dintre Dinamo si FC Barcelona? Eu cred ca Barcelona se va juca doar cu Dinamo si va castiga cu 3-0 laughing big grin

Răspuns Câştigător
| Show4You a răspuns:

Si eu sunt stelist
dar nu se stie poate castiga dinamo da pique un auto gol si se baga dinamovisti toti in aparare rolling on the floor rolling on the floor)
nu se stie man ce se poate intampla in fotbal

4 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Eu zic ca.

| Th3Unknown a răspuns:

Mi-e rusine sa ma gandesc cu cat ar putea pierde Dinamo daca FCB ar juca serios? Logic va castiga Barcelona.Eu zic 4-2 sau poate e prea mult pentru Dinamo. Funda?

| AntiNoobs a răspuns:

Sincer sunt stelist si mi-e rusine de reputatia pe care o va avea Romania dupa acest meci.big grin