| I0S0F a întrebat:

Cine credeti ca va lua campionatu... eu zic vaslui

6 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

Mi.as dori sa castige steaua, cfr ul rejoaca meciul asa ca daca o sa castige tot, or sa ia campionatul.cine castiga toate 3 etapele care mai raman de jucat o sa fie campioana(steaua, vaslui sau cfr)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaslui o sa l castige

| I0S0F explică (pentru anonim_4396):

Bine zic vasluiu are echpa formidabila

| anonim_4396 a răspuns (pentru I0S0F):

Vasluiul are un program accesibil, iar meciul u cluj -cfr se rejoaca de la 0 la 0, iar eu nu cred ca cfr poate castiga, oricum cfr ul se mai impiedica

| johny92 a răspuns:

Imi doresc sa-l castige Steaua dar sincer nu cred ca prea mai sunt sanse. Urmatoarea favorita dupa Steaua e Vaslui pentru mine. Deci daca nu Steaua atunci Vaslui.

| co106 a răspuns:

Dinamo