| Tolea19980111 a întrebat:

Cine credeti cine va castiga Champions Ligue 2012-2013?

Răspuns Câştigător
| Ykz a răspuns:

Borussia Dortmund, Real Madrid, Juventus sau Barcelona. Acestea sunt favorite.

În opinia mea, Real Madrid are o echipă demnă de câştigarea UEFA Champions League 2012-2013. happy

| Laurentiuuu a răspuns (pentru Ykz):

Juventus? glumesti.Decat pe Juventus mai bine mergi pe Sahtior. Juve numai e ce a fost.

13 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Bayern Munchen.

| Ibrahimovic a răspuns:

Real Madrid!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil va fi o finală ca şi cea de anul trecut, în care nimeni nu anticipează cele două echipe ajunse în ultimul act, cu atât mai puţin câştigătoarea.

| cosminjuve a răspuns:

Juventus Torino clar! Chelsea e aut din competitie, a eliminato juve

| designerbugatti2012 a răspuns:

Real Madrid!winking :X

| Dariuspeerta a răspuns:

Eu sper sa castige Barca sau Porto.

| bumblebee010 a răspuns:

Real madrid daca nu chelse

| alexs99 a răspuns (pentru bumblebee010):

Chelsea a fost eliminata din competitie!

| Kore22 a răspuns:

Barcelona

| Ropciuc_Razvan_1990 a răspuns:

Barcelona; Borussia Dortmund sau Juventus