| anonim_4396 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige UEFA Champions League 2011/2012.Eu sunt o mare fana a Barcelonei dar cred ca va castiga Real Madrid, Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| AlexGiorgio a răspuns:

Barcelona castiga sigur.Nu cred ca o sa aiba probleme mari in finala cu Real(sunt sigur ca ajunge in finala cu Real). Pentru ca mereu trec printr-o perioada mai slaba si dupa ajung intr-o perioada foarte buna si cred ca acea perioada buna va veni dupa terminarea grupelor UCL

4 răspunsuri:
| Jelewtz a răspuns:

Dinamo)) Nu glumeam... cred ca va castiga Barca

| Vasy10 a răspuns:

Echipa Lui Messy. Xavi si Iniesta.

| stifler a răspuns:

Real madrid...voi baga 500 ron pe ei in finala(vor ajunge sigur).

| AlinTeO a răspuns:

Barcelona! Pentru.ca e a 2a dintre echipele mele preferate!