| Xedonna a întrebat:

Cine e fan dinamovist?:X:X:X:X (fara continut vulgar)

Răspuns Câştigător
| AlleXCs a răspuns:

love strucklove strucklove struck Euuu! Dinamo este echipamea preferata, echipa mea de suflet love struck! Toata viata mea o sa fiu dinamovista! Haaaaa`i Dinamooo! Sa speram ca o sa castige in fata Vasluiului (etapa aceasta) si in fata Rapidului (etapa viitoare)!~Caine pana la moarte si dincolo de ea love struck (cum zice cantecul, nu?)

8 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Asta e! eu nu tin cu dinamo!

| WeeD a răspuns:

Hai Steaua.Deci cred ca ia bataie de la Gazu` sad

Răspuns utilizator avertizat
| Xedonna explică:

Cine ne intreabaaaaaaa, ce avem pe lumeeeeee? Avem Dinamooooooo ale ale aoooooooo:*:*laughing:* Fortza cainii.

| ThePoet a răspuns:

Eu sunt fan dinamovist cu continut vulgar.

| andrauta a răspuns:

Eu tin cu dinamo hai dinamo!love struck

| mikyespaa a răspuns:

Ale dinamo ale big grin

| mirabela97 a răspuns:

Fortza cainii rosii!