| lovegame99 a întrebat:

Cine e mai bun? Messi sau Ronaldinho? eu cred ca Ronaldinho
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

In momentul acesta Leo dar acu 2-3 ani Ronaldinho rules

13 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Acum Messi... dar pe vremea cand era Ronaldinho la Barcelona, el era!

| vladdd16 a răspuns:

Ronaldinho? hahahaha Ronaldinho e istorie a fost bun la Barca. Messi este cel mai bun

| tybycool a răspuns:

Ronaldinihoo rateaza mult dar messy nu rateaza nici o o ocazie de aceea Messy e mai bunbig grin

| LukWhuzTalkin a răspuns:

Cine e mai bun dintre Messi si Ronaldinho?
Xavi.
El i-a facut mari pe ambii.

| AlexDamacus a răspuns:

Cristiano Ronaldo:X:X

| bacterie a răspuns:

Ronaldinho sau Ronaldo? anyway, C.Ronaldo mi se pare cel mai bun din lume la ora actuala.

| sk8punk a răspuns:

De fapt ronaldinho la facut mare pe messi nu stiu ce sa zic de xavi

| happynaku a răspuns:

Leo Messiwinking

| bug94 a răspuns:

Ronaldinho e un jucator foarte bun, dar Messi este net superior

| Hapa_Vasy_1988 a răspuns:

Ronaldo

| StefyyyMaXXim a răspuns:

Amandoi sunt niste jucatori foarte buni care au avut multe realizari dar ce pot sa zic...Il iubesc pe Messi dar recunosc Ronaldinho este mult mai bun deoarece s-a remarcat prin schemele sale sincer messi nu ar face asemenea scheme

| fabrigeou a răspuns:

Messi pentru ca are un potential mai mare

| happyboy01 a răspuns:

Messi...joaca excelent happy