| Gdsaaa a întrebat:

Care credeti voi ca e/a fost 'regele' Barcelone-i?
Eu zic unul dintre Messi sau Ronaldinho, amandoi au niste driblinguri exceptionale, si finalizari pe masura.

10 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Barcelone-i? chiar ai scris asta? ce trist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ronaldinho, bineinteles.
Messi se pricepe mai bine la realizarea reclamelor pentru sampon.

| nda a răspuns:

Ronaldo sau ronaldinho. messi n-are driblinguri la fel de spectaculoase. el doar trece in viteza de adversari.

| LimonadaBaa a răspuns:

Ronaldinho clar, avea si are niste driblinguri exceptionale, Messi doar depaseste in viteza adversarii.

| KinderRM a răspuns:

Dacă te uiţi în istoria Barcelonei ce jucători a avut, rămâi mască. Deşi ţin cu Real de când mă ştiu, Ronaldinho mi se pare mai bun decât mie. E prea bun, e născut cu mingea la picior.

| KeZiki a răspuns:

Ronaldo clar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeZiki):

Cand l-oi vedea pe Ronaldo la Barca sa ma anunti si pe mine.

| LimonadaBaa a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a referit la R9 adica Ronaldo braziianul(asa cred)

| anonim_4396 a răspuns (pentru LimonadaBaa):

Ala a stat doar un an la Barca. E greu sa fii numit regele Barcelonei cand joci 30 si ceva de meciuri.

| shadyserban a răspuns:

Ai uitat de Di Stefano.Dar tot Messi e mai bun