| FitMonkey a întrebat:

Cine este cel mai puternic culturist din lume? care ridica sau impinge greutati foarte mari, de ex impins din culcat la piept, genuflexiuni sau orice alte exercitii. multumesc

3 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Nu sunt culturisti cei care intra in categoria asta
sportul se numeste Powerlifting si are probe din cele amintite de tine
cauta pe Google este plin despre asa ceva

| Cosmin86 a răspuns:

Pe culturisti nu prea ii intereseaza asta, dar probabil coleman este happy

| OLECH a răspuns:

Cauta pe site-ul IPF (international powerlifting federation). Ce a zis un user mai jos, nu se pune. Nu e omologat IPF recordul sau ce e, sunt multe reguli la powerlifting si nu orice dopat poate sa le respecte.