| Marymary05 a întrebat:

Cine imi da exemple de niste exercitii pentru partea de jos a pieptului (sub sfarc)?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Flotarile sunt cele mai bune pentru intarirea pectoralilor. „Sub sfarc" cum ii zici tu.

2 răspunsuri:
| Ciupercovici a răspuns:

Salut Sebi!
Pentru partea inferioara a pieptului poti face urmatoarele exercitii: Pe o banca declinata cu bara dreapta s-au cu gantere, flotari la paralele priza departata, la crosscablu "scripeti" pentru partea inferioara si Fluturari cu gantere pe plan declinat. Succes!
O zi Frumoasa!