| AvalohAlyn a întrebat:

Am fost ieri si am luat autografe de la toti jucatorii echipei mele preferate de fotbal,Otelul Galati,am luat si de la conducator, Narcis Raducan dar si de la marele antrenor Petre Grigoras.Baietii s-au purtat exemplar si au fost foarte draguti.Voi de la cine,ce fotbalist aveti autografe?

FORZA OTELUL! Campioana si supercampioana Romaniei 2011, si participanta in Champions League 2011-2012, si castigatoare Supercupei Romaniei in fata Stelei.

5 răspunsuri:
| xK1nD3rX a răspuns:

Eu am de la Tanase, Tatarusanu, Rusescu si de la fratii Costea.

| Andreiionita12 a răspuns:

Io am de la Viglianti, Giurgiu, Rapa care a a plecat la Steaua. Perendija, Antal.

| AvalohAlyn explică (pentru Andreiionita12):

Vreau si eu de la Rapa si Antal.Cum fac?crying((((

Eu am luat de la toti in afara de cei plecat, Rapa, Antal, Pena, Perendija.De la Dorinel ai? De la Petre Grigoras? Esti din Galati? Baga id-ul meu ti-l zic pe privat, daca vrei

| Andreiionita12 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Am si al lui Pena il am si pe al lui Grrigoras, Da, sunt din Glati.

| AvalohAlyn explică (pentru Andreiionita12):

Ti-am dat id-ul pe privat.Sa mai vorbim.Eu sunt doar OTELAR!