| Adrian1555 a întrebat:

Cineva in sector 6 care face sala?
Ideea e ca vreau sa reîncep, dar nu prea am chef singur
Si cu toti tovarășii cu care am mers pana acum dupa o sapt s-au lasat.
Ideea de antrenor nu prea ma încânta avand in vedere ca mai mult e pierdere de bani.
Avand in vedere ca stiu cum functioneaza dietele ( calorii, proteine, Carbo si grăsimi) mereu am slabit si m-am îngrășat dupa cum am vrut eu.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Si eu vreau, dar iti spun ca nu merge asa. trebuie sa mergi singurel, sa-ti faci singur programul, sa nu depinzi de nimeni, sa nu stai labarfa la sala si sa te tii de program si de promisiunile facute tie.
Poti sa platesti o luna un antrenor si apoi doar faci ce ti-a spus si ce ai mai citit pe net, altfel nu merita. Antrenorii cateodata au 2-3 persoane in acelasi timp sau iti dai seama ca a vb 10 minute cu tine si ai sa-i platesti o gramada.