| klau95 a întrebat:

Ciupercile contin cele mai multe proteine dintre legume? asa am inteleswinking
Si ce mancaruri imi recomandati din astea de casa bune pentru antrenament?(dar nu mai ziceti toti lapte, ouo, branza...ca m-am saturat ziceti-mi sigur niste retete cu multe proteine.big grin FUNDA!

4 răspunsuri:
| anadolshe a răspuns:

Pai daca ai probleme cu scaderea calciului ati teecomand lactate
si ia-ti vitaminele CENTRUM alea le iau si eu am avut scadere de calciu si doctorita mia recomandat multe lactate si sa iau find de o luna CENTRUM sunt vitamine de la A la ZINC si paine multa. si nu prea multe dulciuri

| onusha a răspuns:

In general salata contine multe proteine si ma refer la tot felul de salata : de rosii castraveti, salata verde. da ciupercile sunt foarte bune, ciorba, funda?batting eyelashes

| Cosmin86 a răspuns (pentru onusha):

Multe proteine in salata? de cand? rolling on the floor

multe proteine = carne, branza, oua, soia. Restul au o cantitate NESEMNIFICATIVA

| JointCraft a răspuns:

Fussili...salata de ton, inghetata naturala-capsuni+lapte la blander, ciocolata topita si fulgi de ceresle si migdale cu biscuiti bio