| vodami92 a întrebat:

Coreea de Sud a fost eliminata in sferturi de Brazilia! Ce credeti ar fi avut vreo sansa Coreea de Sud?

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

0 sanse, hai sa fim seriosi

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Coreea de Sud a fost eliminata in sferturi"

tu știi să citești in stele (ce va fi să fie)? abia ce se joacă optimile

| sabin89 a răspuns:

Nu prea înțeleg întrebarea. Vrei să spui ce șanse ar fi avut să continue să avanseze în cazul în care i-ar fi bătut pe brazilieni? Adică să ajungă și în semifinale și apoi în finală? Dacă la asta te referi, slabe șanse. Sunt mult mai buni francezii și englezii.