| JusTPauL a întrebat:

Creatina monohydrata de la pro nutrition este bun?
Are un pret foarte mic la cata cantatate ofera.

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Creatina pudră și creatina pudră extra-pura, e foarte pură (se absoarbe mai repede in lichid si mai "curata" fata de o creatina monohidrata pudră simpla). Cumperi numele, KL a fost si este unul din cei mai buni la nivel mondial. S-a retras anul acesta, daca nu ma înșel. Sunt pe unde ma pricep si eu cât de cât, nu doar la tine happy. Cauta creatina monohidrata pudră (creapure face referire ca e obținută prin sisteme de filtrare mult mai avansate, deci e mai curata si se absoarbe si mai repede in lichid).

5 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Formula chimică a creatinei, creatina in sine e aceeasi. Preturile diferă din cauza marketingului, de exemplu creatina arnold e vreun milion jumate, stii de Ce? Ca o cheamă Arnold laughing. În mod normal mai.mult de 35 de lei nu se trebui să coste.

| JusTPauL explică (pentru BuLaNNNeL):

Mai baiatule esti prin toate postarile mele legate de sport?
La aia ma gandeam si eu ca in mod normal ar trebui sa fie la fel.
Totusi exista 2 feluri..creatina powdre chinezeasca si creapure germana, despre care se zice ca ar fi mai buna.
Totusi sa dau 54 lei 500g pe cea de la pro nutrition parca mai bine suna, decat 60lei 240g pe kevin levrone( aici intra partea aia cu promovarea)?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru JusTPauL):

P.S La ora asta ar trebui să dormi, odihna e extrem de importantă în procesul de creștere si nu numai.

| JusTPauL explică (pentru BuLaNNNeL):

Da stiu, doar ca timpul nu prea imi permite. ajung tarziu de la munca si pana fac ce am de facut pe acasa tot pra 12 ma prinde.
Iar zilele astea trebuie sa ma trezesc tocmai la ora 6:15?

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru JusTPauL):

Creatina pudră și creatina pudră extra-pura, e foarte pură (se absoarbe mai repede in lichid si mai "curata" fata de o creatina monohidrata pudră simpla). Cumperi numele, KL a fost si este unul din cei mai buni la nivel mondial. S-a retras anul acesta, daca nu ma înșel. Sunt pe unde ma pricep si eu cât de cât, nu doar la tine happy. Cauta creatina monohidrata pudră (creapure face referire ca e obținută prin sisteme de filtrare mult mai avansate, deci e mai curata si se absoarbe si mai repede in lichid).

| Alexandru250201 a răspuns:

E buna