| Malasn a întrebat:

Credeți că Ianis Hagi este un fotbalist de valoare?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă Ianis Hagi face bani și când este accidentat, tu ce crezi că n-are valoare? Măcar valoarea banilor pe care-i capăta

https://www.digisport.ro/......at-1652829

| Drimmero a răspuns:

E decent, e bun pentru campionate gen Scotia, Belgia, Romania, dar nu pentru ceva mai mult. Daca era valoros juca deja in top 5 campionate, era titular meci de meci, marca goluri etc, a avut o aventura scurta la Fiorentina unde n-a dat niciun gol si facea banca, are totusi 24 de ani si n-a demonstrat nimic, tac-su la varsta lui era printre cei mai buni fotbalisti iar pe vremea aia chiar erau fotbalisti de fotbalisti, unul si unul.

| Drimmero a răspuns:

Ca nume e o valoare, poarta pe tricou numele lui Hagi care e o valoare nationala.

| ReddY25 a răspuns:

Mai are de demonstrat