| Vlshd a întrebat:

Credeți că industria asta a suplimentelor pentru masa musculara este un scam? Adica ok, pudrele proteice sunt un must have,însă pare că prea a escaladat,la BCA, l glutamina, citrulina. Atât de greu creste un mușchi încât trebuie sa îi dai atâtea?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Majoritatea sunt scam pentru că nu te ajuta nici 5%, iar daca se întâmplă asta nu merita investiția. Suplimentele clasice care au trecut testul timpului sunt un must have, restul apa de ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You're supposed to eat natural food, if you want to be a thickset person. Word has it that, some of proteins are no good at all, most likely from the store. The more you eat natural the healthier you will be.