| teomil a întrebat:

Credeti ca mai pot invata sa merg pe bicicleta la 38 de ani? Probabil veti rade, insa nu am avut cum sa invat cand eram mic. Va fi varsta un impediment?

2 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Fata de cand erai mic acum iti va fi putin mai mult frica, dar vei reusi. Trebuie sa-i gasesti ritmul. Eu am invatat la 30, o sa reusesti.

| Reghqen a răspuns:

De ce nu?
Nu ne oprim niciodată din învățat lucruri noi, să experimentam lucruri noi și să ne amelioram noi însuți!
Deci stai liniștit, dă-i bătaie și o să vezi că ușor ușor o să îți dai drumu cu bicicleta.