| alexandru112211 a întrebat:

Credeti ca se mai poate face fotbal de performanta la 15 ani dupa 2 ani jumate de fotbal si o pauza de 1 an?

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cum sa nu! Care ar fi problema? Pauza aia de un an? Altii la 15 ani abia incep si ajung la performanta. Da-i bataie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar asta numai daca iti gasesti o echipa cu care sa te poti antrena imediat.

Stiu pe cineva care asa a facut, si acum are 24 de ani si inca joaca, dar in liga a 3-a. Primeste 100 Ron pentru fiecare joc.

O zi buna!

| Gesara a răspuns:

Normal niciodata nu e prea tarziu, trebuie doar sa vrei