| alexandru112211 a întrebat:

Credeti ca se mai poate face fotbal de performanta la 15 ani dupa 2 ani jumate de fotbal si o pauza de 1 an? happy

5 răspunsuri:
| Essekar a răspuns:

Clar DA!

| Șdeorna_Vlăduț_1998 a răspuns (pentru Essekar):

Clar NU. Crede-ma nu mai poti face nimic... doar de distractie. deci sa inteleg ca tu ai inceput la 12 ani fotbal ( putin cam tarziu ) si ai jucat 2 ani. dupa ai stat 1 an fara sa faci sport. hm. ai cam pus pe tine 5-15 kg. nu? crede-ma daca vrei sa faci fata baietilor unde vrei sa te inscrii. mai intai iti trebuie vreo 2 luni ca sa iti revii. ceea ce inseamna alergat si daca poti sala. Eu imi spun parerea. nu stiu cum areti, dar cam asa ar trebui sa faci daca ai vrea sa te reapuci de fotbal...

| alexandru112211 explică (pentru Șdeorna_Vlăduț_1998):

N-am pus nimic pe mine, m-ma inaltat si dezvoltat muschii happy cat despre fotbal am facut antrenamente la scoala si la echipa scolii si individual ca sa fiu pregatit pentru clasa a9a...

| SimonaCristina a răspuns:

Bineinteles, in tine sta FORTA! Ai increder in tine si vei redeveni ce ai fost. Bafta! Fundita?

| EU19 a răspuns:

Normal ca poti atata timp cat esti serios si inca ai o conditie fizica buna.Dar chiar daca nu jucai niciodata tot puteai.
Eu de exemplu m-am apucat de rugby anul trevut iar acum sunt titular.Joc pe postul de aripa.