| alexandru112211 a întrebat:

Credeti ca se mai poate face fotbal de performanta la 15 ani dupa 2 ani jumate de fotbal si o pauza de 1 an? happy happy

5 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Fotbalu e saturat de " tinere talente ". in fotbal nu numai ca trebuie sa fii foarte bun, dar trebuie sa ai si ceva pile, cunostinte sus, altfel nu o sa vina nimeni sa vada cum joci

| KyLerMzQ a răspuns:

Daca te duci la un club si demonstrezi ca esti foarte bun o sa te ia. Dar trebuie sa ai si cunostinte in fotbal.

| Raul2802 a răspuns:

Bineinteles ca poti.Incearca sa impresionezi sau ceva de genu

| AnonymusXx912 a răspuns:

Asta depinde doar de tine. Daca te bazezi doar pe fotbal si esti talentat sunt sigur ca vei ajunge la o echipa mare. Si eu fac fotbal din clasa a 2-a big grin

| Gabryel_Cornel_1995 a răspuns:

Depinde la ce club de juniori joci si daca esti bun. Eu cunosc persoane care s-au apucat la 17 ani si au reusit cu efort.