| Maya3 a întrebat:

Credeti ca va putea castiga Simona Halep Roland Garros?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform clasarii ar trebui sa castige, este cea mai bine clasata in circuitul feminin dintre cele ramase si eu sper ca o sa castige.

| sublime89 a răspuns:

Da, eu cred ca poate. Dupa clasament, e favorita, iar daca va reusi sa se concentreze suficient si sa-si controleze emotiile, sunt sigur ca ar putea castiga. Are toate calitatile necesare s-o faca.

| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde.
Principala contracandidata e Maria Sharapova. Parerea mea e ca Simona ar trebui sa joace mai bine decat a facut-o pana acum in turneu pentru a o bate pe rusoaica. A avut unele scapari pe parcursul unor meciuri de pana acum, dar a avut noroc cu niste adversare nu foarte redutabile. In schimb, daca va face acele greseli si in fara Mariei, cred ca se va repeta istoria din finala de la Roma.
Vom vedea, ii tin si eu pumnii Simonei, ar fi un rezultat incredibil pentru ea, o deschizatura de drum. thumbs up

| vadu22 a răspuns:

In mod normal da fiindca celalalte favorite au fost eliminate iar acum Simona e favorita numarul 1.
Hai Simona!=Hai Romania!