| DinaraStakhovska a întrebat:

Hei, tocmai a inceput Roland Garros. Cine credeti ca va castiga trofeul?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

La masculin cred ca Nadal, dar pot aparea alti pretendenti, aici ma refer la Djokovic, cu care cel mai probabil va juca in semifinale.Mai e si Federer,care beneficiaza de retragerea lui Murray si are o jumatate de tablou accesibila, cei care pot sa-i puna probleme fiind doar Tsonga si Ferrer.
La feminin, Sharapova, castigatoarea de anul trecut, dar si Serena Williams care si-a regasit forma pe zgura.Ar mai fi Azarenka, dar nu cred ca poate sa le invinga pe cele doua.

| Ibrahimovic a răspuns:

Masculin: Rafael Nadal
Feminin: Maria Sharapova sau Ana Ivanovic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nadal şi Serena Williams.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nadal, daca nu se accidenteaza...

| ELInspectore a răspuns:

Nadal si Serena

| FanCRAIOVA a răspuns:

La masculin Federer pentru ca Nadal va fi invins pana in semifinale.La feminim sper ca Sorana Carstea.
laughing

| FanCRAIOVA a răspuns:

La masculin Federer pentru ca Nadal pierde pana in semifinale.La Feminin sper ca Sorana Carstea.laughing