| dendendenis a întrebat:

Credeti ca va trece Steaua de Ekrans sau cum s-o numii echipa aia din Lituania?

5 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Nu are cum sa nu treaca, echipa asta a fost eliminata din liga campionilor de anderlecht, scor general 11-0, deci iti dai seama ce valoare are...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai slaba decat Spartak Trnava deci, teoretic, ar trebui sa intre in grupe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, va trece.

| LauRENtZyu9112 a răspuns:

Trece sigur...

| RubenBolea a răspuns:

Steau va trece fara probleme.....este diferita valoarea stelei de a acelei echipe....Fortza Steaua. Funda?