| Jonnyk a întrebat:

Cristiano Ronaldo sau Messi? cine ia balonul de aur anul acesta?

16 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

De ce doar intre ei 2? Iniesta, Xavi sau altcineva au sanse.happy

| Gabriel1 a răspuns:

De ce doar intre ei 2? Iniesta, Xavi sau altcineva au sanse.happy

| SamSon a răspuns:

Messi

| AdyTtZa a răspuns:

Cr7

| GoguStrigoi a răspuns:

Cristiano Ronaldo

| rlr09 a răspuns:

Messi,normal...

| alex_1645 a răspuns:

Eu sunt sigur ca il va lua Messi a avut o evolutie mai buna anul acesta si a dat mai multe goluri ca C.Ronaldo.

| Gizăz a răspuns:

Ca fotbaliști sunt amândoi foarte buni doar că au un stil diferit de a juca. Din punct de vedere al caracterului Ronaldo lasă de dorit prin comparație. Pentru mine trebuie să fie și plăcut pe lângă bun deci merg cu Messi.

| Rukhsandra a răspuns:

Messi

| TheCIC10 a răspuns:

In ianuarie 2012 se anunta balonul de aur

| larydas a răspuns:

Cr7 clar

| Treble995755 a răspuns:

Eu zic Cristiano Ronaldo

| dan_1805 a răspuns:

Messi il va lua

| LionelMessi10 a răspuns:

Lionel Andrés Messi va lua balonul de aur deoarece a reusit mai multe performante la care a ajutat si el la echipa.

| Jonnyk explică:

Au sanse si xavi si iniesta...normal si multi altii, anul asta a luat balonul de aur messi da eu zic ca il merita xavi, messi nu a avut o prestatie asa buna ca campionatul mondial, pe langa xavi si iniesta, oriku eu sant fan cr ronaldo si cred ca el merita sa il ia ...acum fotbalul de azi se invarte numai in jurul lor!

| lylyzuzu a răspuns:

Buna.Este greu sa iti dai seama acum pentru ca sunt foarte multi fotbalisti care ne pot surprinde oricand.Acum asta depinde numai de conditia fizica si talentul tuturor.