| Marianutzu a întrebat:

Cine credeti ca va lua balonul de aur anul asta? Cei trei concurenti sunt Lionel Messi, Frank Ribery si Cristiano Ronaldo. Eu zic ca Messi, voi?

Răspuns Câştigător
| Rule a răspuns:

Ribbery- s-a aratat excelent, el merita

| Marianutzu explică (pentru Rule):

Eu sper ca el sa castige, dar sunt sigur ca comisia il va alege pe Messi sad

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cristiano Ronaldo.
Pentru ca Messi la loat de 3 ori... e randu si lu Ronaldo.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ribery este unul din cei mai buni mijlocasi la ora actuala insa nu cred ca va intra in randul celor 3 alesi pentru mult ravnitul trofeu.
Cu siguranta primii doi vor fi din nou Messi si Ronaldo. Nu stiu cine va fi primul, merita amandoi, dar mi-as dori sa il ia Cristiano Ronaldo.

P.S. Ca un al treilea candidat l-as include pe Marco Reus, Robert Lewandowski, poate Gareth Bale sau chiar asa cum ai zis tu Frank Ribery.
Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De meritat merita Ribery, dar stai linistit ca tot Messi iawinking Aceeasi poveste a fost si-n 2010 cu Sneijder

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori Messi ori unul de la Bayern Munchen.

| Public22 a răspuns:

Cristiano Ronaldo, cred ca el merita.

| Aimèeeee a răspuns:

Lionel messi