| Lampard a întrebat:

Cu ce e recomandat sa combini exercitiile de triceps? Cu exercitii de spate sau piept?

3 răspunsuri:
| sixtythree a răspuns:

Cu exercitii de spate. Pentru ca in momentul in care faci piept lucreaza in secundar si tricepsul. Si daca ai combina triceps cu piept ai pune prea mare efort pe triceps si nu e indicat thumbs up

| tyb3ryus a răspuns:

Piept pentru ca daca faci si exercitii de triceps si faci si flotari o sau niste pectorali de invidiatwinking fundabig grin?

| CeQe a răspuns:

Spate.