| RubikSD a întrebat:

Cu ce viteza medie merge un ciclist de performanta? Dar unul amator?
Cum pot sa ajung ciclist? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| 1234dany5 a răspuns:

Http://www.ciclism.ro/forums/index.php/topic/10040-media-de-viteza/ uite aici multe indicatii despre ceea ce cauti. Cat despre cum sa ajungi ciclist Nu stiu... poate daca te antrenezi mult si cauti un concurs la care sa participi... oricum eu nu prea am multe informatii deci nu spun nimic!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciclist? Doar sa urci pe bicicleta. Pentru performanta, trebuie antrenament. Cauta un club cu care sa iesi in afara orasului.

| 1234dany5 a răspuns:

Da are dreptate doar urci pe bicicleta si esti ciclist laughing! dar daca vrei sa fi mai mult de atat trebuie mult antrenament si multe concursuri la care sa participi!