| SNOWTIGER a întrebat:

Buna TPU dau funda si vot; sunt ciclist amator vreau niste exercitiicare forteaza mult picioarele in asa fel incat sa fac o rezistenta foarte mare si forta mare deoarece din inauarie incep antrenamentele de urcat deluri cu bicicleta cu ciclisti de performanta si vreau sa am o rezistenta mare deoarece vreau sa particip la concursuri cu biciclete, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Elevu53 a răspuns:

Incearca asta. E destul de greu. https://www.youtube.com/watch?v=1kLHHEv1qZ0