| anonim_4396 a întrebat:

Culturism.
Daca sunt in perioada de masa musculara, am 5 zile de mers la sala pe saptamana ( Luni - Vineri ) si mai vreau sa introduc 1 zi de Cardio - Sambata.
Cardio, in aer liber, Nu pe banda.
45 de minute - 1 ora cam asa.
Intrebarea e : Imi influenteaza negativ cresterea in masa musculara? gen : scad in masa etc.

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

O zi pe spatamana, nu are nimic! Sa nu faci mai mult de atat ca esti in perioada de masa si na...trebuie sa respecti anumite lucruri pentru a creste.

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu are cum sa-ti afecteze o ora de cardio cresterea in masa musculara. E chiar indicat.