| Culturism69 a întrebat:

Culturism.
Vin de la sala si dureaza pana imi pregatesc masa dupa antrenament cam 1 ora.
Imediat dupa sala pot manca niste ciocolata cu alune pentru absortie rapida?
Sau ce alimente sa mananc imediat dupa sala pentru absortie rapida?
P.S : N-am bani de suplimente laughing)

Răspuns Câştigător
| Expressions a răspuns:

Tot ce are proteine (alunele sunt bune, piept de curcan, etc.)

| Culturism69 explică (pentru Expressions):

Piept de Curcan face parte din Cina straight face, am zis inainte de cina.

3 răspunsuri:
| AnushkaAxy a răspuns:

Alune, nuci, fructe.
Eu dupa antrenamente devoram un mar si de abia dupa 2-3 ore mancam pranzul sau cinalaughing.

| Ionutzu21 a răspuns:

Niste iaurt gras sau niste oua sau branza