| Liviutz98 a întrebat:

Cum as putea da jos grasimea abdominala fara sa pierd masa musculara? Precizez ca este subtire, partea superioara a abdomenului este relativ definita. Am 15 ani, 1.79 m, 67 kg.

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Reduci caloriile dar pastrezi cantitatea de proteine.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Definirea si pierderea masei musculare nu se leaga. masa musculara o pierzi doar daca nu te antrenezi, sau daca nu te alimentezi, adica te infometezi

Răspuns utilizator avertizat
| Musat_Iulian_1994 a răspuns:

Renunta la bauturile acidulate,prajeluri, sare, zahar, apuca-te de un program serios de abdomene(e o aplicatie pe google play caynax pentru abdomene pe mine m-a ajutat) si baga cardio, jogging.