| HeLbOyS1998 a întrebat:

Cum as putea face un abdomen vizibil intr o luna adica sa se vada un pic macar.

11 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Trebuie să urmezi dieta aceasta şi să mergi la sală.

MICUL DEJUN
- Banană smoothie (banane, iaurt degresat cu aromă de vanilie, concentrat de suc de portocale, lapte degresat, o cupă de proteină din zer)

GUSTARE
- 30 grame de migdale
- 120 grame de pepene galben

PRÂNZ
- Ton cald cu grâu şi brioşă englezească (ţelină tocată, ceapă, mozzarella, brânză de vaci, maioneză vegetală, suc de lămâie)

GUSTARE
- 3 felii de friptură de vită
- o portocală mare

CINA
- Pulpă de curcan de chili (carne de curcan, roşii cubuleţe, fasole neagră, porumb dulce, seminţe de in măcinate, orez)

GUSTARE
- Budincă de ciocolată (lapte degresat, îngheţată de vanilie, jeleu fără zahăr, budincă instant cu amestec de ciocolată)

Succes!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Sincer? nu ai absolut nici o sansa

Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Cu o alimentatie corecta si cardio.

| HeLbOyS1998 explică (pentru aLeXaNdru145):

Adica

| HeLbOyS1998 explică (pentru aLeXaNdru145):

Adica mi-ai putea da o reteta?

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie corecta adica;

Poti manca:carne(in special de pui), cartofi(fierti-copti), peste, oua, ciocolata neagra(nu multa), fasole, legume, fructe, nuci, migdale, etc.

nu manca:dulciuri, prajeli, grasimi(nesanatoase), chipsuri, alimente(fast food), pizza, etc. si nu bea bauturi carbogazoase:bere, sucuri, etc.

si cardio; alergare, bicicleta, sarit coarda, etc.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

***, intr'o luna? laughing) acum am observat laughing

| Penisu a răspuns:

Unde este '' fcrbmario'' cu recomandareile lui? laughing

| Ionut19CT a răspuns:

Abdomene din greu tonguewinking