| DeniZRO11 a întrebat:

Salut TPU,de o luna fac exercitii pentru abdomen cat mai vizibil, dar nu stiu ce dieta sa tin si la ce sa ma uit prima data cand cumpar ceva (adica la proteine mai multe, mai putine grasimi)

Răspuns Câştigător
| IanaIana9 a răspuns:

Dacă dorești să slăbești sănătos în timp ce mănânci sănătos și fără mult sport îți recomand o pagină de Instagram, fata are cunoștințe în domeniul nu stritiei, programe de slăbire personalizate, te uiți pe contul ei și la recenzii și vei vedea toate clientele mulțumite: dorina_indoitu

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai spune-ne ce rezultate iti doresti ca nu putem sa ghicim aici. Vrei sa slabesti sau vrei sa dezvolti abdomenul? Ca la una inseamna numar scazut de calorii iar la alta numar mare de proteine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La numărul de calorii pe care îl conţine un aliment.

| VI3 a răspuns:

Salut!
Celelalte grupe de mușchii, nu le antrenezi?
Dacă tu vrei doar abdomen, atunci trebuie să fi în deficit caloric.
Referitor la dietă, trebuie să reduci consumul de carbohidrați.
Baftă!