| NeverGonnaLetYouDown a întrebat:

Cum as putea pune ceva muschi pe mine fara sa ma duc la sala? As dori in special pe brate :`) zici ca-s doua bastoane. Daca cumpar ceva greutati se pune macar cat sa nu mai am bratele astea subtiri? funda.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Faci flotari in maini si ti se formeaza muschii!

| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand, cate fripturi mananci pe zi? Mananci cel putin 4-5 mese pe zi? (mese principale, proteine si carbohidrati, nu gustari sau ciorbe...).

| Sn4k3 a răspuns:

Alimentatia e cea mai importanta, dar pe langa asta trebuie neaparat antrenament cu greutati daca vrei rezultate bune. Poti face si acasa, dar sa ai gantere (cu greutati destule), haltera si o banca de exercitii te-ar ajuta. Nu e ieftin si nici usor sa pui muschi, altfel ar avea toata lumea.

| Alexuţ02 a răspuns:

Program calumea de antrenament, alimentaţie, somn la orele potrivite, stil de viaţă sănătos.

Mai aruncă o privire pe aici

http://blog.dito.ro/articole/cum-sa-faci-muschi-acasa/

Sau te uiţi pe Youtube.