| DangerF a întrebat:

Cum as putea sa fac muschi la piept. M-am uitat pe net dar gasesc doar cu aparate de la sala si nu am sala in oras. Ceva recomandari de exercitii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Paul754880338 a răspuns:

Flotari, flotari la paralele, flotari prin stand pe maini, tractiuni si ai cam lucrat nu doar pieptul ci toata partea de sus a corpului fara sa mergi la o sala specializata.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe YouTube "chest workout at home" si găsești multe exerciții

| ChawChaw a răspuns:

Orice tip de flotare este bun

| Cosmin86 a răspuns (pentru ChawChaw):

O perioada, apoi trebuie sa maresti greutatea legand discuri de tine.