| mihaitorres a întrebat:

Cum as putea sa ma impun in fuctia de capitan al echipei? Adica am fost nominalizat capitan(cred ca datorita meciurilor foarte bune pe care le-am facut) Insa am o problema in echipa.Am un coleg din echipa care isi doreste si sa-mi preia banderola. E artagos, arogant.Mentionez ca e oltean laughing) Insa antrenorul ma prefera pe mine.Deci cum as putea sa ma impun? Funditaabig grin

Răspuns Câştigător
| generic a răspuns:

Daca joci cum ai jucat si pana acum iti vei pastra locul.Asa e si la mine, si atunci cand am auzit ca unul vrea sa-mi ia locul m-am pus pe joc, am aratat ce-am stiut si i-am inchis gura.Bafta!