| Badarau_Andrei_1985 a întrebat:

Salut, imi puteti da va rog niste sfatrui cum pot ajunge capitanul echipei de fotbal? Dau tot ce pot, fac o treaba minunata dar tot nu pot sa ajung. Inca este deja un capitan are 16 ani eu am 14, nu cred ca mai pot fi capitan daca el e deja si joaca de mult la echipa nu?

1 răspuns:
| AnOnImuSS1 a răspuns:

Salut,munceste pentru ce iti doresti, este si normal daca este un capitan mai vechi ..il vei detrona mai greu ..incearca sa vb cu antrenorul sa te lase sa joci mai des. spune-i ca vrei sa ajuti echipa ..asa vei ajunge titular. dar trebuie sa muncesti pana sa ajungi in varf BFT!