| MihailLucky1990 a întrebat:

Cum as putea sa-mi cresc masa musculara rapid? Si sa nu mai scada...

Răspuns Câştigător
| Valentin_Vasile_1989 a răspuns:

Baga sala si proteine da nu te astepta sa te faci vandamme peste noapte si ca sa nu mai scada trebuie sa te tii mereu de antrenamente

3 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Trebuie sa te antrenezi mereu ca masa musculara sa nu scada, iti poti creste masa musculara rapid printr-un antrenament foarte bun, o alimentatie cu carbohidrati, proteine, si mult somn.

| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista "rapid", muschii se fac in ani de zile. Daca se putea rapid, toti mediocrii din jurul nostru ar fi aratat bine acum.

| FitMonkey a răspuns:

Masa musculara se obtine cu timpu'.
nu te lasa de sala si nu o sa iti scadawinkingbft