| SadBoyForever a întrebat:

Cum comentati seara asta minunata si istorica din fotbalul romanesc?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E absolut INCREDIBIL!
Petrolul, Astra si Pandurii s-au calificat.
Banel Nicolita da gol pentru Saint Ettiene, Raul Rusescu da gol pentru Sevilla.
O seara magica pentru Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul din România este legendar. laughing În sfârşit avem reprezentante bune alături de Steaua în Europa. Având în vedere şi posibilii adversari ai Astrei, Petrolul şi Pandurii pentru play-off, tind să cred că măcar 2 dintre ele vor accede în grupe.

Răspuns utilizator avertizat
| benga94 a răspuns:

A fost o seara buna, care nu cred ca se va opri doar aici, eu cred ca sigur vor fi rezultate bune si dupa playoff si dupa playoff macar 2 echipe sa mearga in grupe din cele 4 si ar fi ok!

| Andr3y25 a răspuns:

Prin aceste calificari am demonstrat ca fotbalul romanesc merita sa aiba un loc de onoare in istorie.Prin aceste calificari demonstram ca fotbalul romanesc nu e terminat..Si din potriva este in plina ascensiune.Forta Steaua US 25. Felicitari ''Raul Rusescu''(pufulet) laughing)) Azi da 2 maine inca 2 si peste 1 an il vedem la Real Madrid laughing

| MariusGomoi a răspuns:

Sa speram ca va fi cu noroc pentu noi

| YourDeath a răspuns:

Bravo lor! Sa speram ca se califica si in grupelaughing

| MaryuS202 a răspuns:

Goool Romania cucereste Europa si in Europa league si in Champions League! St. Stienne a fost ajutata de Nicolita cu un super gol iar Sevilla a fost ajutata de Rusescu cu o dubla exceptionala.Aceasta seara a fost a Romaniei.happy